На прв поглед, јасно е зошто сите мислат дека таа дополнително ја зачини напнатата работа, а соблекувањето до гола кожа воопшто не ѝ беше тешко

19 август, 2021
Screenshot_3

Ја гледаме Оливија Кук во филмот „ Naked Singularity “ во кој се појавува со Џон Бојег.

Интригантниот трилер наречен „Naked Singularity“ премиерно беше прикажан пред десетина дена во Њу Јорк, а во него најголемо внимание привлече младата британска актерка Оливија Кук.

И тоа благодарение на секси сцените што 27-годишната sвезда ги симулираше во изданија без градник, како и оние во кревет со главниот актер Џон Бојег, кого добро го познаваме од „Војна на ѕвездите“.

Заплетот на филмот го следи јавниот бранител Каси од Њу Јорк, чии идеали почнуваат да се распаѓаат поради секојдневните неправди на правосудниот систем, кои потоа се обидува да ги исправи. Но, работите се комплицираат кога поранешен клиент го вовлекува во грабеж на дрога со висок ризик за да го порази расипаниот систем.

Режисерското дуо Чејс Палмер и Дејвид Метјуз го напишаа сценариото базирано на роман на поранешниот јавен бранител Серхио Де Ла Паје од Менхетен, а филмот започна да се прикажува во кината во САД на 6 август.

Покрај Олвија и Џон, во филмот се појавуваат и Бил Скарсгард и Ед Скреин.