На семеен одмор: Пере Нокаут со наследничката Софиа и сопругата ужива во Охрид (фото)

10 јуни, 2021
pere

Пејачот Никола Перевски или Пере од Нокаут при крајот на ноември 2020 по трет пат стана татко и ја доби ќерката Софиа.

Пере отогаш ужива со најмалиот член на семејството и секој слободен момент го поминува со најмалата наследничка.

Тој на социјалните мрежи понекогаш знае да сподели некоја фотографија со најмалата наследничка и да покажe како го поминуваат времето заедно.

Иако календарски се уште не е лето, летната сезона и летните одмори се отворени, а некои од познатите веќе предвреме заминаа на одмор.

Пере деновиве е во нашиот прекрасен Охрид каде во друштво на семејеството ги полни батериите.

Имено, пејачот на својот Инстаграм објави фотографија како одмара покрај плажа заедно со сопругата Јована и ќеркичката Софиа, а во описот напиша:

„Среќичка“.

Нема сомнеж дека Пере ужива со најсаканите, а на малата Софиа ова и е прв одмор со мама и тато.

Инаку, Пере од првиот брак веќе ги имаат ќерките Михаела (21) и помалата ќерка Каја (13).

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi