НА ШТО ЛИЧИШ ЧОВЕКУ? Популарниот актер кој беше ОМИЛЕН меѓу жените се уништи со пластични операции

19 август, 2021
222251_miki-reuter_f

Многу жени се сеќаваат на актерот Мики Рурк од постарите филмови и со тага го гледаат неговото сегашно издание, бидејќи тој е бледа сенка на личноста што некогаш беше.

Рурк важеше за еден од најголемите холивудски измамници, а потоа се уништи со пластични операции.

Сите добро се сеќаваме на Мики Рурк од неговите помлади денови, колку што зрачеше со харизма и талент – а девојките кои потоа ги држеа неговите постери на ѕидовите и воздивнуваа покрај малите екрани покрај неговите филмови, денес велат дека е тажно и тешко е дури и да се погледне во него.

Мики имал бројни пластични операции на лицето и телото, па луѓето ширум светот не можат ни да го препознаат.

Холивудскиот актер се здоби со голема популарност во љубовниот еротски филм „Девет и пол недели“, поради што беше на врвот на својата слава.

Кога ги објави новите фотографии на својот профил на Instagram, пристигнуваа негативни коментари: „колку е тешко да го гледаш“ и како изгледа како „човек слон“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi