Најава на нов тренд кога не му е време?! Мила Кунис ги зачуди сите со изборот на облека – иако е популарен секоја година!

6 август, 2021
325800_mila-kunis-profimedia0622586187_ff

Убавата актерска sвезда и сопруга на Ештон Качер, актерката Мила Кунис, ги изненади присутните кога беше фотографирана во Канада во почетокот на август во – чизми!

По приказната што предизвика спротивставени коментари од Холивуд и светот, во која Мила Кунис призна дека не ги капе редовно своите деца Вајат и Димитри, и дека и колешката Кристен Бел исто така ќе ја поддржи, прашината стивна.

<p>Lepa glumačka zvezda i supruga <strong>Eštona Kučera</strong>, glumica <strong>Mila Kunis </strong>začudila je prisutne kada je u Kanadi početkom avgusta uslikana u — čizmama!</p>

Мила продолжи со својата работа, па се посвети на снимањето на филмот „Luckiest Girl Alive“, а сетот се наоѓа во Торонто, Канада. Актерката беше фотографирана за време на паузата за снимање во стајлинг, што изненади многумина, бидејќи, на крајот на краиштата, се уште е лето.

<p>Lepa glumačka zvezda i supruga <strong>Eštona Kučera</strong>, glumica <strong>Mila Kunis </strong>začudila je prisutne kada je u Kanadi početkom avgusta uslikana u — čizmama!</p>

Иако температурите во Торонто овие денови се околу 26-27 степени, Мила се појави во чизмите на популарниот бренд UGG. Ги обожаваат европските жени со години, како и девојките и дамите во Македонија и регионот, но само кога е зимско време!

<p>Lepa glumačka zvezda i supruga <strong>Eštona Kučera</strong>, glumica <strong>Mila Kunis </strong>začudila je prisutne kada je u Kanadi početkom avgusta uslikana u — čizmama!</p>

Популарните „uggs“ дефинитивно не се чевли за август, па се чини дека можеби Мила најави нов тренд со ова … Ги искомбинира со мини-здолниште со набори и бела обична блуза која има ракави до лактот. Мила беше видена и во вистински „летен стајлинг“, со кратко здолниште без ракави, бело здолниште и папучи.

Сепак, еден летен фустан ќе биде совршена комбинација со чизми оваа есен.

<p>Lepa glumačka zvezda i supruga <strong>Eštona Kučera</strong>, glumica <strong>Mila Kunis </strong>začudila je prisutne kada je u Kanadi početkom avgusta uslikana u — čizmama!</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi