НАЈДОБРО ПЛАТЕНОТО еротско видео на сите времиња! Ким Кардашијан раскажа ЗОШТО настанала нејзината позната „снимка“

7 јуни, 2021
kim-kardashian-shares-steamy-bikini-pictures-clicked-by-kanye-west

Ким Кардашијан признава дека го снимила провокативното видео од 2002 година затоа што била „еротски возбудена и сакала да го стори тоа“.

Ким Кардашијан рече дека чувството што го имала е причина за нејзиното еротско видео со поранешното момче Реј Џеј – но дека нејзината ријалити ТВ-серија ѝ помогнала да се „справи“ со скандалот што следеше.

Мајката на четири деца зборуваше за снимање на видеото во 2002 година, објавена во 2007 година, непосредно пред прикажувањето на првата епизода од семејното ТВ-шоу „Keeping Up With The Kardashians“ (KUWTK).

Фановите на серијата претходно ја видоа Ким како и кажува на нејзината постара сестра Кортни Кардашијан дека му дозволила на поранешното момче да ја снима „затоа што еротски била возбудена и чувствувала голема желба да го стори тоа“.

Навести дека серијата се здоби со популарност, бидејќи требаше да се емитува токму тогаш, а филмот стана вирален, изјави Ким за „Лос Анџелес тајмс“:

„Снимањето на емисијата ни помогна на некој начин да се справиме со непријатни теми, наместо да ги ставаме под тепих“ па додаде:

„На крајот, јас секогаш бев отворена и искрена и сакав да споделам низ сè што поминав. Не сакав да се воздржам.“

Ким во тоа време работеше како личен асистент на пејачките Бренди и Парис Хилтон. Компанијата за забава за возрасни „Вивид“ наводно платила милион долари за снимањето, а Ким подоцна ги тужела.

Извршниот продуцент на KUWTK, Фарнц Фарјам, исто така разговараше со публиката за да открие дали Ким е „во неволја“ поради објавувањето на снимката. Таа додаде:

„Се сеќавам дека Ким се караше за тоа, бидејќи мразеше сè што се случуваше околу снимањето. Сите разговаравме за тоа и скокнавме со двете нозе во првата епизода. Така, публиката беше во можност да ги запознае на многу подлабоко ниво од она што беше во насловите на таблоидите.“

Во меѓувреме, Реј се појави во британскиот Голем брат за познати личности во 2017 година и зборуваше за неговата славна бивша и уште попозната снимка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi