НАЈГОЛЕМАТА ТАЈНА НА FRIENDS: Рос и Рејчел открија што се случувало надвор од сетот, фановите на серијата ПОЛУДЕА ОД ВОЗБУДА!

27 мај, 2021
2584699_screenshot-98_ls

Собирот на „Friends“ ги доведе фановите на оваа серија до целосна екстаза, а сега се појавија и деталите од снимањето.

Имено, емисијата емитувана на 27 мај, по 17 години од последната епизода на популарната серија, откри многу тајни, а луѓето беа особено воодушевени кога слушнаа што се случувало меѓу популарната двојка Рејчел Грин (Џенифер Анистон) и Рос Гелер ( Давид Швимер).

Prijatelji, Dženifer Aniston

Рејчел и Рос првпат се бакнаа во 1995 година во кафулето „Central Perk“, а искрата ја имаше и надвор од сетот. Имено, двајцата си се допаднале еден на друг, имало хемија, но никогаш не се случило ништо.

“Само се сеќавам дека еднаш му реков на Дејвид дека ќе биде глупаво ако навистина се бакнеме за прв пат пред националните телевизиски камери. И навистина, првпат се бакнавме во кафуле”, рече Анистон на средбата на “Пријатели”.

Prijatelji, Dejvid Švimer

“Двајцата чувствувавме силна хемија, но бевме како два брода што минуваа постојано затоа што едниот од нас секогаш беше во врска. Никогаш не ја преминавме таа граница, знаете. Ние го почитувавме тоа”, рече Швимер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi