НАЈМЛАДАТА ЌЕРКА НА СТИВ ЏОБС Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Наследничката на бизнис империјата привлекува погледи на одмор во Италија! (ФОТО)

15 септември, 2021
106657_stiv-dzobs_ls

Наследничката на починатиот Стив Џобс мами воздишки во Италија

Еден од најголемите „умови“ на нашата планета и основачот на „Епл“, Стив Џобс, почина пред десет години, оставајќи ја зад себе сопругата Лорен Пауел Џобс и трите ќерки – Лиза Бренан, Ерин Сиена, Ив Џобс и синот Рид Џобс.

Токму Ив Џобс (23), најмладата наследничка на големиот гениј неодамна зачекори во светот на манекенството, правејќи „Glossier“ празнична кампања.

Таа е страстен љубител на коњи и е многу успешна во јавањето. Покрај тоа, таа е на самиот врв на листата на најдобри јавачи во светот, помлади од 25 години. Честопати споделува фотографии од натпревари на Инстаграм.

Сега е фотографирана на популарното италијанско езеро Комо каде се одмара со пријателите.

Eve Džobs

Таа му привлече големо внимание од фотографот и ја покажа витката линија во црно бикини и црно мини здолниште.

Eve Džobs

Патем, Ив, како и нејзините родители, одела на Универзитетот Стенфорд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris