НАЈОМРАЗЕНАТА ГЛУМИЦА ВО ХОЛИВУД! Велат дека ја купила кариерата, се шета наоколу практично гола: Зошто луѓето не ја сакаат Лили Роуз Деп?

30 мај, 2021
250991_profimedia0415664444_ls

Манекенката Лили Роуз Деп беше прославена исклучиво со фактот дека е дете на светски познати родители. Станува збор за ќерката на актерот Џони Деп и манекенката, актерка и пејачка Ванеса Паради.

<p>Holivud ne podnosi mladu glumicu Lili, a razlozi su više nego očigledni</p>

Сепак, таа сака да го истакнува своето тело со голи креации, што некои ги сметаа за лоша порака до младите жени. Но, се чини дека младата убавица научи да не го коментира својот приватен живот во јавност и само носи голема насмевка на лицето и сè уште работи по свое.

Таа е позната по тоа и познатите родители кои секогаш ја чуваа интимноста за себе, сè до бракот на Џони со Амбер Херд, кој заврши на суд поради обвинувања за злоупотреба.

<p>Holivud ne podnosi mladu glumicu Lili, a razlozi su više nego očigledni</p>

Лили не крие колку е поврзана со нејзините родители, особено со нејзината мајка, но веруваме дека и нејзиниот татко бил голема поддршка во тешките моменти. Едно време Лили привлече внимание и со врската со актерот Тимоти Шаламе, кого го запозна на снимањето во 2018 година, но почетокот на 2020 година за нив го означи крајот на романсата.