Најпознатата старлета во корсет кој НЕ ги крие нејзините БУЈНИ ГРАДИ!Никој не знае што рекламира, сите гледаат само во една работа! (ФОТО)

19 март, 2021
кк

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан е мајстор за привлекување внимание. Овој пат таа се соблече гола за да го рекламира својот бренд KKW Beauty.

Kim Kardashian leaves little to imagination in sizzling snaps for KKW  Beauty – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien zu Stars,  Sternchen,…

Точно кои производи од нејзината колекција ги рекламирала Ким, никој не ни обрнал внимание затоа што ги извади своите гради во преден план. Во корсет направен од ПВЦ материјал направен за да ја истакне нејзината линија на песочен часовник, сите погледи беа свртени кон градите на старлетата.

Kim Kardashian flaunts famous curves in eye-popping lime green PVC corset -  Daily Star

Црниот корсет е прошаран со зелен пламен, а таа носеше и зелени панталони, веројатно во чест на Свети Патрик.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi