НАЈПОЗНАТАТА СВЕТСКА СТАРЛЕТА ПОВТОРНО ШОКИРА: Велат дека личи на ФЛАМИНГО, и сите се прашуваат како успеала да го ОБЛЕЧЕ ОВА?!

10 октомври, 2021
2748781_kim-kardasijan-3_ls

Ким Кардашијан викендов го водеше шоуто „Saturday Night Live“, а познатата старлета се погрижи нејзиниот изглед да не остане незабележан.

Гледачите беа изненадени од хуморот на познатата старлета и заклучија дека таа беше многу симпатична во шоуто, сепак, забавата што следеше беше главниот адут на нејзиниот перформанс.

Kim Kardašijan

По Мет Галата и црната комбинација за која корисниците на социјалните мрежи зујат со недели, Ким одлучи повторно да изненади, но сега во розово одело. Таа носеше тесно одело и имаше палто со перја со иста боја. Костумот ги нагласи нејзините бујни облини, а обожавателите на најпознатата Кардашијанка се прашуваа како воопшто успеала да облече такво необично парче. Ја задеваа дека ја „одрала“ птицата и дека изгледа како фламинго.

Целиот изглед Ким го заврши со впечатливи обетки и едноставна шминка.

Kim Kardašijan
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris