НАЈПРОБЛЕМАТИЧНАТА ДЕВОЈКА ВО ХОЛИВУД: Нејзиното момче е опасен фраер, а не крие дека има и ДЕВОЈКА (ФОТО)

18 март, 2021
bela_0

Поранешната Ѕвезда на Дизни, актерката Бела Торн, последните неколку дена беше на одмор во Мексико со своето семејство и неколку блиски пријатели.

Бела таму ја дочека и Новата година, а потоа со неа беше и нејзиното момче Бенџамин Масколо. Како што се вели во холивудските кругови, тој е тој што е одговорен за проблематичната sвезда конечно малку да се смири.

Имено, Бенџамин (27) е италијански музичар, а врската со актерката ја официјализираше во јуни 2019 година. Двојката не ги тргна рацете едни од други во последно време, а пред тоа, таа ги менуваше момците, како што велат, „како чорапи“.

Таа исто така беше редовна на разни забави и провоцираше со своите понекогаш несоодветни, голи изданија. Во тетовираниот музичар, актерката и пејачка нашла утеха многу брзо откако ја раскинала турбулентната врска со другиот музичар Мода Сана, а потоа се гледла со жени, за кои никогаш не криела дека ги сака.

Двојката често се фалеше со своите „пријателки во врска“, а музичарот по раскинувањето накратко беше виден со колешката на Бела, Деми Ловато. Сепак, во исто време кога ја потврди врската со Бенџамин, Бела откри дека има и девојка Алекс Мартини со која позирала во кревет.

– Мојата прва девојка која не се чувствува пријатно пред камера – рече тогаш Бела, а нејзиното момче исто така ја искоментира фотографијата и напиша дека се премногу слатки.

Сепак, се чини дека Бела се одлучи само за него, но вистината е дека навистина никогаш не се знае со неа, бидејќи таа премногу пати нè шокираше. Да потсетиме, Бела Торн порано беше црвенокоса филмска слатка девојка, но од тоа веќе долго време не остана ништо.

23-годишната актерка и пејачка денес режира филмови за возрасни, отворено истакнува дека е бисексуалка, љубител е на забави, а неодамна се приклучи на страницата „Only fans“, каде објавува разни содржини за возрасни. Всушност, таа заработи милион долари за само 24 часа и ги сруши рекордите на таа апликација.

Нејзините социјални мрежи се полни со голи фотографии, а таа често го истакнува пушењето марихуана како нешто „cool“. Исто така, младата актерка ја објави својата прва книга.

Покрај „ Only fans “, Бела соработуваше и со страница за возрасни, а благодарение на филмот „Тој и таа“ подоцна беше наградена. Покрај тоа, таа е една од најгласните кога станува збор за одмаздувачка порнографија, поради што отвори профили на страници за возрасни. Имено, Бела била уценета од нејзиниот поранешен партнер, па решила да ги објави спорните експлицитни фотографии во јавноста и да заработи пари на нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris