НАЈСТАРАТА КАРДАШИЈАН ГО СВРТЕ ЗАДНИКОТ, ВЕЛИ ДЕКА ГЛЕДА ФИЛМ: Фановите ѝ се смеат, „Повеќе изгледа како да снима филм, како Ким“

10 април, 2021
kourtney-kardashian-sleep-t

Најстарата припадничка на кланот Кардашијан објави фотографија на која лежерно лежи на креветот и се подготвува да гледа филм. Нејзиниот задник нормално е во преден план, а вниманието и го привлекува долга плетенка што и паѓа на задникот.

Кортни ја следат повеќе од 115 милиони фанови на Инстаграм, но не сите се воодушевени од нејзиниот пост.

„Гледајќи филмови, но сè уште не сме виделе ништо“, напиша Кoртни Кардашијан во објава на Инстаграм.

„Сестра ми ми рече дека Кoртни на сликата изгледа повеќе како да снима филм отколку да го гледа“, „Изгледа ja копира сестра ` Ким“, „Скот дефинитивно се нервира сега“, беа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris