Најстариот син на Бред и Анџелина се побуни против неговиот татко, целиот случај сега е на суд – Каква судбина го чека?!

19 март, 2021
меме

Најстариот син на Анџелина Џоли и Бред Пит, Медокс Џоли Пит (19) наводно сведочел против неговиот татко за време на битката на славната поранешна актерска двојка околу старателството.

„Медокс не му се додворуваше на Бред за време на неговото сведочење“.

“Тој не го користи презимето Пит, туку само Џоли. Тоа не е легално. Тој сака да го смени презимето само во Џоли, иако Анџелина не го поддржува тоа”, додаде изворот.

Инаку, актерката доставила докази до судот во кои се обвинува Бред за семејно насилство. Се наведува дека и актерката и нивните деца нудат докази против Бреда.

Анџелина и порано даваше слични обвинувања и тврдеше дека Бред Пит е зависник од алкохол и дрога, по што судот дури побара од него да биде тестиран за дрога.

Во 2016 година, Бред беше ослободен од обвиненијата, откако беше испитана наводната злоупотреба на деца од страна на актерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris