НАЈAТРАКТИВНАТА ЖЕНА на Светот ТОПЛЕС и во ТАНГА! (Фото)

28 јуни, 2021
277973_ona2_f

Атрактивната русинка Ирина Шајк сподели фотографија на Instagram од ново снимање на кое позира на плажа само во жолти танга и сандали со високи потпетици. За да не открие премногу, таа го покри своето голо деколте со рацете…

Манекенката Ирина Шајк (35) позираше топлес и повторно покажа зошто е наречена „најатрактивна жена на Светот“.

Фотографијата собра илјадници лајкови за неколку часа, а фановите оставија многу комплименти во нејзините коментари.

Да потсетиме, најпопуларната манекенка неодамна беше фатена на романтичен одмор во Франција со славниот рапер Канје Вест (44).

Гласините за врската започнаа неодамна, со наводи дека се гледаат во тајност додека тој се разведува од старлетата Ким Кардашијан (40) по седум години брак.