НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА СВЕТОТ СЕ ОПУШТИ: Манекенката се здебели неколку килограми, па гордо ги истакна облините во тесни хеланки!

19 јуни, 2021
202997_profimedia0480946977_ls

На фановите не можат ништо да им избега

Познатите се под будното око на јавноста, па на обожавателите не може да им избега ниту најмалата промена.

Деновиве на Инстаграм кружи фотографија од Адријана Лима, на која, како што тврдат, се гледаат неколку вишок килограми. Таа позираше во кожни хеланки, розов топ и јакна, а она што на многумина им го привлече вниманието беше нејзината фигура.

Со оглед на тоа што таа отсекогаш беше слаба, оваа мала промена во тежината не можеше да остане незабележана.

И додека некои го критикуваа нејзиниот изглед, фановите застанаа во нејзина одбрана. „Жената е преубава, 2-3 килограми повеќе не го нарушуваат нејзиниот совршен изглед“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi