Накова во жешка фотографија, едвај го покри меѓуножјето

9 април, 2021
megunozje

Откако Александра Накова стана сопственичка на бутик во родната Гевгелија, таа е неуморна во објавување на парчињата облека кои ги нуди од продажбата

Генерално, поголемиот дел од моделите се провокативни, баш како што носи и сака таа, па ваквите креации претежно се за припаднички на понежниот пол кои негуваат провокативен изглед и не се плашат да покажат повеќе кожа.

Накова е позната по своето бујно силикоско деколте, но овој пат сакајќи да го промовира моделот на боди, таа позираше клекната, но во фокус не беа градите, туку меѓуножјето.

Ова боди во боја на кожа со принт има ролка што комплетно го покрива торзото на газдарицата-модел, додека кај интимата едвај ја покрива минијатурно парче.

Храбриот избор секогаш е на страната на Накова, а како главна македонска провокаторка, таа нема проблем да се покаже, особено и кога е бизис во прашање.

Преземено од mkvesti.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi