НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА ГО ПОЛУДЕ СВЕТОТ! Синди Крафорд ГОЛА – сите гледаат само во ЕДЕН ДЕТАЛ (ФОТО)

15 мај, 2021
316724_app_f

Во февруари, популарната манекенка Синди Крафорд наполни 55 години, но секој ден добива комплименти за тоа дека изгледа совршено

Нејзиното појавување на насловната страница на бразилскиот „Vogue“, како и во едиторијалот, го покажува токму тоа. Судејќи според реакциите на јавноста, моделот изгледа беспрекорно: „Икона“, „Преубава“, „Најубавата манекенка досега“, „Останав без здив“, се нижеа коментари на официјалната страница на Instagram на бразилскиот „Vogue“ .

Дури и таа се појави од својот профил во врска со фотографиите, нагласувајќи дека многу се забавувала на снимањето: „Благодарам @luigiandiango (фотограф) што ме потсетивте зошто го сакам моделингот. Снимањето беше многу забавно“, напиша таа.

Корицата ја краси нејзин портрет со нагласена коса…

…, но една слика во магазинот привлече посебно внимание и беше оценета како крајно провокативна.На неа, славната манекенка е скоро гола облечена само во градник, и е „покриена“ со темен материјал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi