Натали Портман во улога на женскиот Тор: Се „набилдала“ за снимањето! (ФОТО)

9 март, 2021
pjimage_PpaCDMj

Најновите фотографии од снимањето на филмот „Thor: Love and Thunder“ воодушевија многу обожаватели на актерката Натали Портман која ја игра женската улога на Тор. Тие претходно споменаа дека тоа сигурно ќе биде феноменално

Претстојниот американски филм за суперхерои „Thor: Love and Thunder“ се снима во Австралија повеќе од еден месец, пишуваат странските медиуми. Неколку фотографии од снимањето „се појавија“ на социјалните мрежи. Откриваат нови детали за филмот и покажуваат како ќе изгледаат актерите во нивните ликови.

Најновите фотографии за прв пат ја прикажуваат актерката Натали Портман (39) која ја има улогата на женскиот Тор. Таа повторно ја игра улогата на Џејн Фостер, но овој пат обдарена со моќта на чеканот на Тор.

На последните фотографии од снимањето на филмот, Натали е видливо добро градена и во форма. Нејзините обожаватели претходно беа воодушевени што токму Натали ќе го отелотвори ликот на женскиот Тор.

– Отсекогаш ја сакав Натали. Уште кога глумеше во филмовите од серијата „Војни на ѕвездите“, кои ги гледав како дете. Таа ќе биде феноменален Тор – напиша еден од корисниците на Twitter.

Патем, филмот е базиран на ликот на Marvel Comics Thor, кој е во продукција на Marvel Studiosи дистрибуиран од Walt Disney Studios Motion Pictures. Наменет е за директно продолжение на „ Thor: Ragnarok “ и 29-тиот филм во Marvel Cinematic Universeu. Треба да започне да се емитува во февруари следната година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris