Не е лесно да бидеш глумица: „Беа потребни часови и денови да се подготвам“

21 јули, 2021
profimedia-0497489983

Првиот соло филм на една од најпознатите хероини на Марвел, Black Widow, со Скарлет Јохансон во главната улога, може да се види во кино салите. Истоимениот филм го открива мистериозниот лик на Наташа Романов, како и нејзиното минато и обука во елитната програма на КГБ. Како Црна вдовица, Наташа се соочува со мрачните делови од нејзината смртност кога ќе се појави опасен заговор поврзан со нејзиниот претходен живот. Водена од сила што нема да запре, Црната вдовица мора да се соочи со минатото и да ги прекине односите што постоеле пред да стане Одмаздник. Скарлет еднаш рече дека се потрудила да го убеди продуцентот дека е идеален кандидат за улогата на Црна вдовица.

„Таа е суперхерој, но исто така е и човек. Таа е мала, но силна. Таа е мрачна и толку пати се соочуваше со смртта што има длабока перспектива за вредноста на животот … Тешко е да не и се восхитуваш. Кога првпат го видов костумот што морав да го носам во филмот, помислив: „Како ќе се движам наоколу? Може ли да трчам во него? Може ли да се фрлам на подот? “ Потребни беа денови и часови да се подготвам за таа улога и многу сум среќен што се покажа точно како што замислував. Мислам дека завршив одлична работа“ – рече 36-годишната Јохансон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi