Не ја тргна насмевката додека се возеше: Џенифер Лопез во едноставен фустан со линии уживаше во Венеција

11 септември, 2021
327572_profimedia0631418848_ff

Американската актерка Џенифер Лопез вчера пристигна во Венеција со својот избраник и актер Бен Афлек на 78 – от филмски фестивал, а денес беше видена како ужива на брод во градот на вода.

На прошетка низ овој италијански град, Џенифер одлучи да облече сиво-бел фустан со мали ленти кои се ширеа од половината, а кој е потпишан од модната куќа Диор, бели сандали од Џанвито Роси и бели очила од модната куќа Прада.

На комплетната облека додала пристојни обетки и нараквица, се шминкала во свој стил, а според фотографиите, можете да видите дека и таа уживала во возењето затоа што постојано се смешкала и мавтала со папараци.

<p><strong>Glumica</strong> se ukrcala na brod i provozala po italijanskog gradu na vodi i tako uživala u Suncu i povetarcu u jednostavnoj kombinaciji koju je izabrala za ovu priliku</p>
<p><strong>Glumica</strong> se ukrcala na brod i provozala po italijanskog gradu na vodi i tako uživala u Suncu i povetarcu u jednostavnoj kombinaciji koju je izabrala za ovu priliku</p>
<p><strong>Glumica</strong> se ukrcala na brod i provozala po italijanskog gradu na vodi i tako uživala u Suncu i povetarcu u jednostavnoj kombinaciji koju je izabrala za ovu priliku</p>