НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ Фотографии од Кајли Џенер од минатото кои би сакала да ги избрише засекогаш

24 јуни, 2021
1624526002-profimedia-0617516693-750x492

Кајли Џенер е дефинитивно некоја која, благодарение на социјалните мрежи, а особено на Instagram, добро профитираше во животот. Таа стана милијардер благодарение на сопствениот труд, работа и заедницата која ја следи на мрежите.

Од најмладата сестра која се провлече низ снимките на шоуто „Во чекор со Кардашијанс“,стана најбараното лице на генерацијата gen-z. Со текот на годините, често го менуваше својот изглед, сето тоа поради несигурноста со која се бореше.

Имено, како што неодамна откри, таа започнала да ги црта усните кога момчето со кое се бакна за прв пат ѝ рекло дека има најмали усни на светот. Тоа ѝ ја убило самодовербата, па подоцна решила да ги зголеми.

Сето ова го искористи еден корисник на „TikTok“, кој ги најде првите фотографии на Кајли Џенер од Instagram, оние што би сакала да ги отстрани од Интернет – ако може. Некои датираат од 2011 година, кога таа имаше само 13 години. Десет години подоцна – изгледа поинаку.

Погледнете ги фотографиите во галеријата подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi