НЕ СЕ ПОДНЕСУВААТ ГОДИНИ! Овој славен фудбалер е виновен за несогласувањата меѓу Ким Кардашијан и Ирина Шајк, и двете биле со него, а сега сè излезе на виделина!

12 јуни, 2021
Screenshot_1

Беа заедно пет години. Сè беше како од бајка, а потоа одеднаш во светските медиуми одекна веста дека раскинале.

Пред Бредли Купер, со кого ја има ќерката Лео Де Сејн, Ирина Шајк беше во сериозна врска со фудбалерот Кристијано Роналдо.

Тие беа заедно пет години. Сè беше како од бајка, а потоа наеднаш во светските медиуми одекна веста дека раскинале и дека за сè е виновна мајката на Роналдо, која се мешала во нивната врска. Кристијано е многу приврзан за неговата мајка, а Ирина не можеше да се носи со тоа.

Тие се запознаа во 2010 година, а истата година Роналдо беше фатен во друштво на најпознатата старлета Ким Кардашијан. „Гласините“ за наводна љубовна врска наскоро започнаа, со оглед на тоа што во јавноста се појавија фотографии од ѕвездите како се бакнуваат, но врската никогаш не беше потврдена.

Откако раскина со Ирина во 2016 година, Роналдо и Ким беа фатени повторно заедно на концерт на Џенифер Лопез (51). Но, никогаш не е потврдено дали станува збор само за кратка авантура или за посериозна врска.

Да потсетиме, еден од најпознатите рапери во Светот, Канје Вест (44) и Ирина, беа фатени на романтична прошетка низ Прованса, каде го прославија неговиот роденден. За нив се шушкаше со денови, а фотографиите конечно ги потврдија сомнежите.

Канје неодамна престана да ја следи Ким Кардашијан и нејзините сестри на Twitter. Ким, Кортни (42) и Клои (36) се на црната листа, без оглед на тоа што на почетокот на неделава преку социјалните мрежи му го честитаа роденденот.

Во честитка на Instagram, Ким напиша дека „ќе го сака до крајот на животот“. Очигледно, неговото гледање со Ирина Шајк траело неколку месеци, а Ким знаела сè од самиот почеток.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi