„НЕ СУМ ДОБРО“ Ким Кардашијан исплашена – синот во инвалидска количка, скршеници на неколку места, страшно! (ФОТО)

10 септември, 2021
kim_k

Не им е лесно…

Еден од најголемите стравови на секој родител е дека нешто ќе се случи со нивното дете. Како и да е, колку и да се трудите да ги заштитите, несреќите едноставно се случуваат, а на вас е, доколку тоа се случи, да бидете со вашите малечки.

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан доживеа голем шок кога нејзиниот син Сејн Вест ја скрши раката. Како што напиша, може да се каже дека всушност таа била попотресена дури и повеќе од детето, кое сега храбро го носи гипсот:

– Што мислите, кој плачеше повеќе денес? Моето бебе денес ја скрши раката на неколку места. Не сум во добра – напиша Ким со фотографија од синот во инвалидска количка, а потоа додаде уште една, на која го држи гипсот:

„Сиротото бебе“, напиша потресената мајка.

Еве како изгледаше тоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi