НЕГОВИТЕ МАЈКА И ТАТКО ВАЖАТ ЗА НАЈУБАВИОТ ПАР: На кого е волку убав Ромео Бекам?

20 јули, 2021
325118_profimedia0621796170_ff

Едно од четирите деца на семејството Бекам, Ромео Бекам, кој има брат близнак, Круз, започна да привлекува внимание поради неговиот изглед.

Нашето внимание го привлече неговата фотографија на која позира на велосипед, каде е облечен во претежно шарена, розова маичка, со искинати панталони и виолетови патики. Тој има ѓердан околу вратот, а како детал стави на себе и очила за сонце околу јаката.

Ромео има уште двајца браќа, Бруклин и Круз, и една сестра Харпер, а имало и неколку приказни за тоа како Бекамови сакаат да го прошират семејството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi