Нејзините ќерки сме ги виделе, а вака изгледаат мајката и сестрата на пејачката Наташа Малинкова (фото)

5 мај, 2021
наташа

 Неодамна од содржините на Вистина.ком.мк можевте да погледнете и прочитате детали од приватноста на пејачката Наташа Малинкова, поточно од роденденот на нејзината поголема ќерка Султана која стана полнолетна девојка.

Кај Малинкови се почесто има повод за убави нешта и прослава, а овој пат повод беше именденот на нејзината мајка која за првпат ја покажа на социјалните мрежи.

На заедничката семејна фотографија, Наташа позираше заедно со мајка си и помалата сестра која по професија е фризерка и години наназад се грижи за косата на својата позната дада.

Инаку, Малинкова во време на пандемија не ја остави своја музичка кариера во мурување, туку заедно со својот колега Столе Аврамов ја објавија песната „Се што ми зема“ заедно со видео спот.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi