Некогашниот телохранител на Бред и Анџелина ги откри тајните на поранешната двојка

18 јуни, 2021
profimedia-0165259730-2

„Беше на ниво на средно училиште“

Врската меѓу еден од најпопуларните холивудски парови, 45-годишната Анџелина Џоли и 57-годишниот Бред Пит, не престана да ја интересира јавноста дури шест години по разводот. Никој со сигурност не знае што точно се случило меѓу нив што решиле да се разделат и секој да тргне по својот пат. Сепак, деталите за нивната врска сè уште ги интересираат обожавателите. Марк Бехар, нивниот поранешен телохранител, сега зборуваше за странските медиуми за врската на поранешната актерска двојка.

angelina i brad

Соработуваше со Анџелина и Бред на почетокот на нивната врска. „Се почувствува хемијата меѓу нив. Беше на ниво на средно училиште кога се разменуваа пораки “, рече телохранителот за почетокот на нивната романса. Во тоа време, Пит сè уште беше оженет со 52-годишната актерка Џенифер Анистон, од која се разведе во 2005 година. „Бред тогаш ми рече дека нивната врска веќе не е толку добра и односот со Анџелина му се чинел како торнадо што го удрило и го однело заедно со неа“, изјави Марк.

Да се потсетиме, искрите меѓу Бред и Анџелина се разгореа на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“ во кој тие играа брачна двојка. Не можеа да ја скротат својата страст иако во тоа време и двајцата беа во брак. По девет години заедно, најпознатата актерска и љубовна двојка ја легализираше својата врска. Тие се венчаа во Франција во 2014 година, а беа успешни во родителството, како и кариерата. Славната двојка водеше живот како од бајка до првата јавна расправија. Кон крајот на 2014 година, тие беа фатени како се расправаат на балконот на еден хотел. Имаше шпекулации за нивниот развод сè додека навистина не го направија тој чекор.

Анџелина поднесе барање за развод пред скоро пет години, наведувајќи ги непомирливите разлики во карактерот како причина. До неодамна водеа битка околу старателството над своите шест деца – 19-годишниот Медокс, 17-годишниот Пакс, 16-годишната Захара, 15-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен. Бред дури беше под истрага за наводно злоставување на децата затоа што изгубил контрола во нивно присуство, но тој бил ослободен од тие обвиненија. По пет години, Бред ја дочека посакуваната одлука. За некои неочекувано, а за некои сосема фер, ангажираниот приватен судија Џон Удеркирк пресуди во полза на Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi