Неочекуваниот потег на Ким Кардашијан за Денот на вљубените ги изненади сите, еве каде и со кого славната старлета планира да го помине

13 февруари, 2021
kimi

Ким Кардашијан планира да го прослави Денот на вљбените со децата и другите членови на семејството, но без нејзиниот (сè уште) сопруг Кание Вест со кого, наводно, веќе не комуницира воопшто.

Некои извори тврдат дека деновиве 40-годишната ријалити sвезда ќе поднесе барање за развод, а 43-годишниот славен рапер неодамна ги однесе своите 500 пара патики од нивниот дом во Лос Анџелес.

Ким е одлична и фокусирана на иднината, велат блиски извори и најромантичниот ден во годината ќе го помине со своите четири деца, седумгодишната Норт, петгодишната Сент, тригодишната Чикаго и 21-месечен Псалм и членови на кланот Кардашијан / Џенер.

image
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi