Непоканет гостин: Том Круз слета со хеликоптер во дворот на непознати луѓе, а потоа направи нешто неверојатно (ФОТО)

26 август, 2021
bfe1a24e6b4e2812159e06b83a6e5a2cd79153fb

Понекогаш и тоа се случува

Том Круз случајно слета со хеликоптер во дворот на едно семејство, кое во тоа време не знаеше дека е познат актер.

Хеликоптер со познатиот актер слета во градината на ова семејство, бидејќи локалниот аеродром во Ковентри беше затворен. Престојува во Ворвичир поради снимањето на нов филм, односно продолжението на филмот „Невозможна мисија“.

Сопственичката на Алисон Веб, за странските медиуми, изјави дека не знае дека се работи за Том Круз, но некои луѓе ѝ рекле дека е во прашање ВИП лице.

Потоа следуваше неверојатниот потег на славниот актер

– Мислев дека би било одлично за децата да видат како хеликоптер слетува во градината. Пристигна и излезе, и беше како: „Леле“. Отиде директно кај децата да разговараат, а потоа се приближи и рече благодарам. Потоа рече дали децата би сакале ако им биде дозволено да влезат во хеликоптерот.

– Излезе дека е неверојатен ден. Беше надреално, сѐ уште не можам да верувам дека се случи тоа – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi