НЕПОЗНАТО Е КАКО ДОШЛО ДО НЕСРЕЌАТА: По хоспитализацијата на глумецот, позната е неговата состојба и сериозноста на повредата!

16 мај, 2021
image_2021-05-16_055247

Претходниот ден, многу обожаватели на Роберт де Ниро беа загрижени од веста за итна хоспитализација, откако актерот се повредил додека го снимаше филмот во Оклахома.

На сетот за „Killers of the Flower Moon“ на Мартин Скорсезе, Де Ниро ја повреди ногата, а странските медиуми веќе имаат повеќе информации за немилиот настан.

Според неговиот јавен претставник, медицинска помош по повредата на мускулот на квадрицепсот му била пружена во Њујорк, каде сигурно морал да патува некое време.

Robert de Niro

Сепак, не е познато како дошло до несреќата.

„Снимањето продолжува според планот“ – уште еднаш потврди претставникот на Де Ниро и додаде:

„Според неговиот распоред, сигурно не треба да има следно снимање во следните три недели, кога најверојатно ќе се врати на работа“ – заклучи тој, пренесува „Инсајдер“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi