НЕРВОЗНА СО ПРИЧИНА? Меган се загрижи поради поранешната девојка на Хари

9 јули, 2021
profimedia-0594254393

Иако веќе се врати во Америка, за неговиот престој во Велика Британија сè уште се пишува

На првиот ден од овој месец, во Велика Британија беше откриена статуата на покојната принцеза Дијана, на која присуствуваше нејзиниот помлад син принцот Хари, кој живее во САД повеќе од една година со неговата сопруга Меган Маркл и нивните две деца, двегодишниот Арчи и неодамна родената Лили. Бидејќи Меган не можеше да патува со нејзиниот сопруг, многу се пишува за тоа колку е нервозна за него. Покрај тоа, сега излегоа детали дека нервозата била присутна и поради фактот што Хари бил во друштво на поранешната девојка.

Според извештајот, Меган исто така се посрамотила што Хари бил толку близок со неговата поранешна девојка Кресиде Бонас. Хари остана со својата братучетка принцезата Ежени додека беше во Лондон, што значеше дека сигурно ќе се сретне со својата поранешна девојка, бидејќи таа е една од подобрите пријателки на принцезата Ежени.

„Кресида е често со Ежени, па затоа е нормално да се привлече вниманието на Меган. Се обложувам дека нејзиниот ум станува див со можноста Хари и Кресида да можат да се сретнат на Фрогмор без Меган никогаш да знае за тоа “, изјави извор кој рече дека ова не е првпат Меган да се грижи за неа. Тоа беше така дури и пред самата венчавка. „Тој исчезна за кратко време и никој не можеше да го најде. Се вели дека отишол да ја посети Креси за последен пат, бидејќи тој секогаш го ценел нејзиното мислење “, објасни изворот. Дали се сретнале овој пат не е потврдено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi