НЕВИДЕН ПРЕСВРТ ВО СЛУЧАЈОТ НА БРИТНИ СПИРС! Мајката на пејачката застана во нејзина одбрана, откри скандалозни детали против нејзиниот поранешен сопруг кои ќе го докрајчат!

30 јули, 2021
Screenshot 2021-07-30 022603

Мајката на пејачката објаснува и дека нејзиниот поранешен сопруг „се потпирал“ на домашниот персонал на Бритни, медицинските сестри и осигурувањето

Мајката на Бритни Спирс, Лин Спирс, конечно се залага за нејзината наследничка и зборуваше против нејзиниот поранешен сопруг Џејми Спирс, кој управува со животот и имотот на својата ќерка веќе 13 години.

Лин беше прилично затворена во врска со овој случај, па затоа во неделата само за „TMZ“ изјави дека поп – sвездата била „добро“ среде тековната правна битка.

Сепак, таа беше многу поотворена во врска со конзервацијата и Џејми во острата изјава во судските списи поднесени во понеделникот.

Во документите до кои дојде „Page Six“, Лин изјави дека Џејми „не е во состојба да ги стави интересите на својата ќерка пред своите“ и откри дека Бритни има само чувство на „страв и омраза“ кон него.

Таа рече дека се вклучила во конзерваторската работа како „засегната страна“ во мај 2019 година, а потоа сфатила дека ништо не оди во корист на нејзината ќерка, па како една од неправдите наведе дека  докторот што Џејми го ангажирала доктор и припишува „целосно несоодветни лекови“ на Бритни, кои таа не сакала да ги конзумира.

Мајката на пејачката, исто така, објаснува дека нејзиниот поранешен „се потпирал“ на домашниот персонал на Бритни, медицинските сестри и осигурувањето за да го информира за се што прави пејачката за да ги сврти работите во своја корист.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi