НЕВИДЕН ШОК! Познатата актерка е бремена, а тоа го криела со месеци!

8 јули, 2021
Screenshot 2021-07-08 122953

Скарлет има два брака зад себе, а се чини дека среќата ја најде покрај комичарот и писател Колин Јост

Актерката Скарлет Јохансон (36), која со својот поранешен сопруг веќе ја има ќерката Роуз (6), го чека своето прво дете со сегашниот сопруг Колин Јост.

Според светските медиуми, атрактивната русокоса треба наскоро да се породи.

– Скарлет е бремена, а всушност, наскоро треба да се породи. Знам дека таа и Колин се воодушевени – изјави извор за „Њујорк пост“.

Скарлет целата бременост ја изнесе многу тивко, не се појавуваше многу во јавноста и сакаше сè да помине што е можно повеќе без медиуми и јавен интерес.

Скарлет има два брака зад себе, а се чини дека среќата ја најде покрај комичарот и писател Колин Јост. Писателот ја запроси актерката во мај 2019 година и тие се венчаа на приватна церемонија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi