НЕОБИЧНИ ТАТОВAЖИ ГИ ПРЕКРИЈА ГРАДИТЕ НА СЛАВНАТА АКТЕРКА: Салма Хајек ги збуни фановите, сите се прашуваат дали се вистински!? (ФОТО)

7 февруари, 2021
285689_profimedia0499314797_ff

Актерката на крајот откри за што станува збор.

Познатата актерка Салма Хајек ја изненади публиката со фотографија на која позира со длабоко деколте, а на градите имаше две тетоважи, кои веднаш привлекоа внимание.

Отпрвин, сите мислеа дека се вистински, но добро скриени, а на Instagram следеше полемика.

Сепак, актерката откри дека станува збор за техниката „body art“, наменета за нова улога во филмот „Bliss“.

Оваа необична фотографија собра дури 885.000 лајкови, а премиерата на ова достигнување се очекува низ целиот Свет.

Публиката ја пропушти Салма на филмското платно, а сега таа конечно реши да снима.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi