Невозможно е овие луѓе да бидат толку стари: Нема да ви се верува колку години имаат овие актери! (ФОТО)

22 јануари, 2021
познати

Некои актери изгледаат толку добро за нивната возраст, што ќе се запрашате која е нивната тајна?!

Сè уште сме зачудени кога ќе дознаеме колку години имаат некои актери:

Питер Динклиџ (51)

Piter Dinklidž

Луси Лу (51)

Lusi Lu

Кети Бејтс (72)

Keti Bejts

Дејвид Духовни(60)

Dejvid Duhovni

Џим Парсон (47)

Džim Parsons

Коби Смолдерс (38)

Kobi Smalders

Џулијан Андерсон (52)

Džilijan Anderson
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris