Ни малку не наликува на Саманта! Оваа глумица ќе ја замени Ким Катрал во Сексот и Градот, а нејзината приказна ќе ве изненади

15 јули, 2021
324544_profimedia0620747484_ff

И птиците на гранката веќе знаат дека познатата Ким Катрал нема да игра во продолжението на серијата „Сексот и градот“ чие име е Just like that, а сега знаеме кој ќе „скокне“ на местото на четвртата пријателка.

Актерката Сара Рамирез, која е добро позната на обожавателите на серијата „Вовед во анатомија“, ќе се појави во продолжението на приказната за нејзините пријатели од Њујорк. Неа ќе и се придружат Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис, кои ги играат Кери, Миранда и Шарлот, пријатели кои го оставија зад себе комплицираниот живот на модерна жена во триесет и четириесетти и се борат со маките од педесеттите години.

Sara Ramirez

Рамирез ќе ја игра Че Диаз, небинарен хомосексуалец и водител на подкасти во кој Кери Бредшо е чест гостин.

Како што истакна Мајкл Патрик Кинг, извршен продуцент на серијата „Just Like That“, Сара Рамирез е уникатен талент и е подеднакво успешна и во драмата и комедијата.

Точниот датум на емитување на серијата е сè уште непознат, а најавено е дека ќе има десет епизоди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi