Никогаш не изгледала позгодно и посекси: Тијана Дапчевиќ гордо ги покажа стомачните во бикини во петтата деценија (фото)

28 јуни, 2021
бикини

Летната сезона е во полн ек, а речиси по година ипол од пандемијата со коронавирусот ова лето ќе можеме послободно да уживаме во годишните одмори.

Македонските дами како да чекаа само да дојдат топлите денови, па го распослаа својот сексапил во бикини.

Тијана Дапчевиќ деновиве ужива и ги полни батериите на плажа, а отаму ги почести со фотографија на која позира во бикини, а на неа јасно се гледат нејзината витка линија, но и нејзините затегнати мускули.

Дапчевиќ позираше во црно бикини, а во прв план беа нејзните стомачни на кои може да и позавидат многу млади девојки.

Инаку, Тијана подолг време се бореше со вишокот на килограми, а благодарение на начинот на исхрана и нутриционист успеа да ослабе и својата линија да ја доведе до совршенство.

Пејачката на своите 45 години изгледа подобро од кога и да било, а нејзините колешки не останаа должни да и прокоментираат под објавата.

„Нели ти е срам да се сликаш вака на твоите години“, се пошегува Гоца Тржан, „Врв на врвоите“- Нина Бадриќ, „Гориш“- напиша Ивана Петерс.

Ќе се согласите дека Тијана во својaта петта деценија изгледа како авион.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi