„Никогаш повеќе нема да носам градник, па нека ми висат до папокот! Познатата актерка беше брутално искрена, ги воодушеви жените со својот став

14 јули, 2021
Screenshot 2021-07-14 225715

Не можам, жал ми е, но не можам повеќе, е познатата изјава од „Досие Икс“

Ја паметиме како агент на ФБИ, Дејна Скали од култната серија „Досие Икс“, а во моментов ја гледаме во одличните серии „Круна“ и „Сексуално образование“.

Актерката Џилијан Андерсон им се обрати на фановите на Инстаграм, таа не носеше градник и вели дека повеќе нема ни да носи!

“Јас сум мрзлива, не носам градник повеќе. Не можам, жал ми е, но не можам повеќе. Не ми е гајле дали градите ќе ми висат до папокот, премногу ми е (пцовка) непријатно “, рече симпатичната актерка.

Андерсон освои два Златни глобуси, и штотуку е номинирана за Еми, за улогата на Маргарет Тачер во серијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi