НИКОГАШ ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА ОД СЕМЕЈНИОТ АЛБУМ: Славниот пејач ретко зборува за својот ТАТКО, а сега му испрати ЈАВНА ПОРАКА

20 јуни, 2021
295893_profimedia0492570127_ff

Канадскиот пејач Џастин Бибер не зборува често за својот татко, а неговата мајка е доминантна фигура во неговиот живот.

Затоа сите беа изненадени кога на неговиот Инстаграм се појави роденденска честитка за татко му Џереми.

– Среќен роденден, тато. Те сакам многу – напиша тој во описот честитајќи му го 46тиот роденден.

Да се потсетиме, мајката и таткото на Џастин никогаш не биле во брак, а врската ја раскинале неколку месеци по раѓањето на пејачот. Тогаш Џереми влезе во врска со Ерин Вагнер, со која има две деца – сега 13-годишната Јасмин и 12-годишниот Џексон.

И таа врска не му успеа: по трет пат, тој најде среќа покрај Челзи Бибер, со која се ожени во 2018 година, а една година подоцна ја добија ќерката Беј.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi