Никој не ја препознава славната бомба: Останале само облините од „оргиналната“ Ким! (ФОТО)

27 јуни, 2021
Kim-Kardasijan

Како ви се допаѓа ова?

Најбогатата ријалити sвезда Ким Кардашијан целосно ги збуни своите следбеници со новите фотографии кои ги објави на социјалните мрежи.

Многумина не ја ни препознаа, бидејќи има руса коса и сини веѓи … но облините тешко е да не се препознаат, бидејќи е позната по нив.

Познатата убавица не напиша за што станува збор, но познато е дека е склона кон чести промени.

Таа позираше во топ од својата колекција, а некои следбеници коментираа дека личи на Мадона.

Познатата убавица не е баш позната со ова издание, барем така велат нејзините обожаватели, кои едвај чекаат да се врати на „старото“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi