Никој не ја видел уште од Вимблдон: Кејт Мидлтон во тајнпост ја посети Франција, а причината е прекрасна

15 септември, 2021
324042_kejtmidltonnavimbldonuusuknjinatufneprofimedia0619326038_ff

Кејт Мидлтон не е никаде повеќе од два месеци, и не сме навикнати на тоа.

Сепак, се појавија најновите информации за неа. Имено, Кејт отпатува за Франција со сопругот Вилијам и нивните деца. Таму, ни помалку ни повеќе, се одржа свадбата на нејзиниот брат Џејмс Мидлтон!

Се помина тајно: патувањето на едно од најпознатите семејства во светот, како и интимната свадбена церемонија на Џејмс и Елиза Тевент.

<p>Ni u javnosti, ni na društvenim mrežama — <strong>Kejt Midlton</strong>, vojvotkinju od Kembridža, nismo nigde videli već puna 64 dana.</p>

Свадбата се одржа во Бормес-ле-Мимосас, а војводата и војвотката од Кембриџ, според странските медиуми, не се издвојуваа меѓу гостите. Во Британија не е ни познато дека Кембриџс отпатувал некаде. Меѓу гостите беше и Пипа Мидлтон, а интересно е зошто се шпекулира дека Кембриџите не сакаат медиумско внимание.

<p>Ni u javnosti, ni na društvenim mrežama — <strong>Kejt Midlton</strong>, vojvotkinju od Kembridža, nismo nigde videli već puna 64 dana.</p>

Се шпекулира дека Кејт Мидлтон е бремена по четврти пат, така што никој не може да ја слика овие месеци, а таа не е ни на Инстаграм!

Ја видовме на почетокот на јули на Вимблдон, но и на фудбалски натпревари на стадионот Вембли. Војвотката оттогаш ја нема никаде! Дали е тоа само долгоочекуван одмор или навистина може да биде бремена – останува да видиме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi