НИКОЈ НЕ ПОЗНА ПОЗНАТА МУЗИЧАРКА „ Се здебели 20 килограми“

1 јануари, 2021
ЛАНА

По апсолутна лутина за 35-годишната Лана Дел Реј пред неколку години, поради нејзиниот специфичен глас и порцеланска убавина, денес ситуацијата е нешто поинаква.

Пред неколку месеци јавноста беше непријатно изненадена бидејќи тогашните фотографии од папарацо укажуваа на тоа дека пејачката е опседната со пластична хирургија. Тогаш многумина пишуваа дека таа стана речиси непрепознатлива и дека веќе ништо не може да ги изненади, но тогаш деновиве започнаа да кружат нови фотографии низ медиумите.

Вистинско име на пејачката е Елизабет Вулиџ Грант, овој пат не го привлече вниманието на јавноста поради нејзините музички хитови, туку поради непрепознатливиот изглед и со неколку килограми повеќе отколку што беше фотографирана минатиот пат.

Лана била видена за време на патување во продавница за храна, а покрај својата тежина, вниманието го привлекла и со повреда на раката. „Лана се здебели 20 килограми во последните три месеци. Тој воопшто не се грижи за коментарите и за тоа како изгледа. Кога сте јавна личност, во прво време се обидувате да обрнете внимание на секој чекор – како ќе се облечете, дали ќе добиете тежина, како изгледа косата, но по некое време станува толку неважно за вас. Затоа што кога живеете под таков товар, вие сте несреќни. Исто е и со Лана, таа се обиде да биде убавица, да ги исполнува нормите што ги поставува холивудскиот живот, но тогаш сфати дека нема смисла “, изјави за американските медиуми еден од познаниците на Лана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris