НИКОЈ НЕ ЗАБЕЛЕЖАЛ ШТО СЕ СЛУЧУВА: Добила се што сакала, но својата ужасна тајна добро ја криела

7 октомври, 2021
Opera Snapshot_2021-10-07_150349_static.story.hr

Спајс Грлс беа на врвот на својата слава во 90 -тите години и пејачите Гери Халивел, Викторија Бекам, Мелани Браун, Ема Бантон и Мелани Чишолм го полудеа целиот свет со своите хитови.

Жените сакаа да бидат како популарните девојки, но зад гламурот и популарноста се кријат проблемите со кои се соочуваат. Едно време, 47-годишната Мелани Ц., која го доби прекарот Спорти Спајс, се бореше со нарушувања во исхраната и депресија, па ордите обожаватели, кои го следеа секој нивни чекор, не ѝ значеа ништо.

„Славата беше исклучително тешка за мене. Ми се слоши од тој товар. Се борев со нарушување во исхраната и депресија. Добив се за што сонував, но бев ужасно несреќна. Јавноста често заборава дека луѓето што работат јавни работи, како што е пеењето, исто така се само луѓе“, рече пејачката.

 Melanie C - Profimedia

Таа призна дека се срамела да побара помош од експерти, но конечно одлучила да го стори тоа во 2000 година. Мелани се уште се занимава со музика и пред неколку месеци го издаде својот албум, и е дел од американското шоу „Танц со ѕвездите“. Неодамна беше снимена како излегува од студиото каде што вежба танцова кореографија за шоуто.

Ја забележала една обожавателка на која пејачката била подготвена да позира за селфи. Инаку, Мелани никогаш не се омажи, а со поранешното момче Томас Стар доби ќерка Скарлет (12).

 Melanie C - Profimedia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris