Никол лежи во бикини додека ја покриваат бранови: Велат дека е грев да се покрие вакво тело со облека

27 јануари, 2021
nikol-serzinger-5-830x0

Изгледа како милион долари

Членка на групата „The Pussycat Dolls“, Никол Шерцингер (42) го задржа здивот на сите што ги видоа нејзините најнови фотографии во бикини.

Никол објави жешки кадри во минијатурен дводелен костим за капење на својот профил на Instagram , додека нејзиното тело го покриваат брановите.

Таа редовно вежба и тоа јасно може да се забележи по нејзината заносана фигура, а поради телото што го има пејачката, многумина велат дека е „грев“ кога има парче облека наместо бикини.

Никол се фотографираше во пози кои на мажите нема да им бидат лесни, додека лежеше на грб, настрана, а исончаната кожа и виолетовите бикини ги извалка во песокот.

Поради згодната и убава пејачка, многу луѓе ширум Светот велат дека нејзиното момче, поранешен рагбист, Том Еванс, има навистина среќа да има таква жена покрај себе.

„Каков поглед!“, „Изгледаш преубаво, убавице“, „Опседната сум со оваа жена која изгледа како божица“, „Никол, изгледаш како милион долари“, се некои од коментарите под нејзиниот пост.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi