НИКОЛ ШЕРЦИНГЕР „ГРМИ“ ВО ПЕТТАТА ДЕЦЕНИЈА: Го прославува роденденот со своето момче – А ова се нејзините најжешки изданија! (ФОТО)

1 јули, 2021
Nikol-Sercinger

Никол Шерцингер наполни 43 години.

Најпознатата членка на групата „The Pussycat Dolls“, Никол Шерцингер, по четириесет години, сепак има завидна линија, недостижна за нејзините многу помлади колешки.

Својот 43-ти роденден го прослави во Италија со своето 7 години помладо момче, поранешниот рагбист Том Еванс и по тој повод, нејзините следбеници неколку пати го посетуваа нејзиниот профил на Instagram, потврдувајќи дека со право се смета за една од најубавите жени на светската јавна сцена.

Никол редовно ги почестува своите следбеници со разголени фотографии, а со својата брутална фигура предизвикува сѐ повеќе воздишки секој пат.

Погледнете некои од нејзините најжешки изданија:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi