Ништо и од господинот ЅВЕР? Новите информации за продолжението на „Сексот и градот“ ги шокираа обожавателите

19 февруари, 2021
285457_profimedia0377745680_ff

Освен Ким Катрал, кружат информации дека дури и најголемата љубов на Кера, познатиот Ѕвер, нема да се појави во продолжението на познатата франшиза.

По веста дека Ким Катрал во улогата на Саманта нема да се појави во продолжението на „Сексот и градот“, со наслов „ And Just Like That…“, многумина беа разочарани.

Разочарувањето беше уште поголемо кога следеа нови информации, кои ги пренесува Page Six, а тоа е дека Крис Нот нема да се појави во улогата на Мистер Ѕвер.

Пред неколку години, кога беше актуелна приказната за снимањето на третиот филм, која никогаш не беше реализирана, се раширија гласини дека Ѕвер ќе умре во третиот филм. Крис Нот го негираше тоа, но не објасни зошто Ѕвер нема намера да биде дел од третиот филм.

А, Миранда може да остане без нејзиниот партнер. Имено, Дејвид Ајгенберг, кој го игра сопругот на Миранда, Стив Брејди, не ја потврди свршувачката и во моментов е во преговори со продуцентите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi