Ноле не можеше да одолее да не ја прокоментира фотографијата на Јелена од плажа: „Сетете се на небото под кое сте родени“

23 април, 2021
profimedia-0461888803-830x0

Сопругата на најдобриот тенисер ги изненади своите следбеници.

Јелена Ѓоковиќ во последно време е помалку активна на социјалните мрежи, а нејзината последна објава предизвика бројни реакции.

Имено, по повод Денот на планетата Земја, сопругата на Новак сподели фотографија од плажа каде позира на брегот насмеана и во никогаш пократок фустан.

„Сетете се на небото под кое сте родени. Сетете се на раѓањето на сонцето во зори. Сетете се на вашето раѓање, како вашата мајка се борела да ви даде здив. Сетете се на, дрвјата, животинскиот свет, нивната историја. Зборувајте со нив, слушајте ги “, тоа е, меѓу другото, и цитатот што Јелена го сподели.

 Јелена доби бројни комплименти во коментарите, а на фотографијата реагираше и Новак Ѓоковиќ, кој ја објави оваа слика на своето Instagram-Story, заедно емотикони со срциња на очите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi