НОРВЕЖАНИ НИ ГО ЛУПААТ ВАСИЛ

19 мај, 2021
лупат

НОРВЕЖАНИ НИ ГО ЛУПААТ ВАСИЛ

Ако ги мислите Норвежаните за воздржани и прекумерно воспитани луѓе кои со секој збор внимаваат да не навредат некого, чекајте да го слушнете ова друштво на ајкули. Го распараа.

Само еден момент да пренесеме, кога го тролаат интервјуто на Васил дека бил девастиран по откажувањето на минатиот Евросонг, па мислел која ли песна да ја изведе догодина, па седнал на клавир, па му дошла песната, па со солзи во очите си рекол:

„Таа е таа“.

„Не, не е таа, Василе“, му спушта ликов.

* За среќа, ние имаме поинакви сознанија

Преземено од off.net.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi