Нов дечко, нов СТИЛ: Адријана Лима во необичен комбинезон го сврти вниманието од Венеција на себеси

3 септември, 2021
326982_adrijanalimaprofimedia0629967714_ff

Манекенката Адријана Лима е позната по својот исклучителен стил во секоја прилика, а откако синоќа се појави на црвениот тепих на Мостра, на премиерата на филмот „Паралелни мајки“, еден од фаворитите за освојување на Златниот лав, одлучи да направи мало модно изненадување.

<p>Brazilska manekenka i gošća 78. Međunarodnog filmskog festivala u Veneciji iznenadila je sve pojavivši se s emotivnim partnerom kog do sad nije pokazivala javnosti, ali to nije jedina novina</p>

Таа денес беше фотографирана во Венеција во издание дефинитивно нетипично за нејзиниот вообичаен стил – носеше преголем беж комбинезон, елегантен модел на поудобни ракави и ногавици. Бидејќи сме навикнати да ја гледаме во романтични фустани и тесни парчиња, ова е вистинско освежување, особено што е исклучително практично за променливото време во Европа во овие први денови од септември. Лима ја нагласи половината со помош на црн кожен ремен, совршено комбиниран со црни сандали со високи потпетици. Кога станува збор за аксесоарите, моделот го избра Фенди – интересна асиметрична крем торба и очила за сонце со малку поголеми очила, а има и златни прстени.

<p>Brazilska manekenka i gošća 78. Međunarodnog filmskog festivala u Veneciji iznenadila je sve pojavivši se s emotivnim partnerom kog do sad nije pokazivala javnosti, ali to nije jedina novina</p>

Адријана беше придружувана од Андре Лемер, филмски продуцент и нејзиното ново момче, а парот, како и синоќа, гордо ја покажа својата љубов и разменија неколку бакнежи пред сите.

<p>Brazilska manekenka i gošća 78. Međunarodnog filmskog festivala u Veneciji iznenadila je sve pojavivši se s emotivnim partnerom kog do sad nije pokazivala javnosti, ali to nije jedina novina</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi