Нова тага во семејството на Криси Тајген и Џон Леџенд: „Ги затвори очите во моите раце“

18 јули, 2021
143680678_251961772970684_7109869331861140711_n

Последниве неколку месеци за неа беа исклучително тешки

Поранешната манекенка и сопруга на музичарот Џон Леџенд, Криси Тајген до неодамна беше една од омилените sвезди што секојдневно поминуваше време на социјалните мрежи. Нејзините следбеници ја ценеа нејзината смисла за хумор, уживаа во нејзините објави и тогаш се случи кикс. По абортусот на третото дете во петтиот месец од бременоста, Криси се најде на удар на неколку луѓе кои тврдат дека манекенката и готвачката ги злоупотребувала преку Интернет, до таа мера што дури размислувале и за самоубиство. Некое време не беше на социјалните мрежи, јави дека е изгубена и депресивна и сега сподели уште една тажна вест.

За жал, таа објави дека мора да се збогува со своето милениче Пипа. „Нашата убава Пипа почина во моите раце. Таа имаше 10 години. Се сеќавам кога ја снимав првиот ден кога отидовме дома. Таа беше вистинска фраерка, го обожаваше ѓерданот од монистра, секогаш беше послушна. Ја сакавме многу. Ти благодарам што ни го дадовте целиот живот“, напиша тажната Криси со стара фотографија со кутрето. Многу брзо голем број луѓе ја контактираа за да ѝ испратат пораки за поддршка и љубов, што на нејзиното семејство во моментот им е најпотребно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi