Нова врска или? Сè погласни се гласините дека Канје Вест побарал утеха во познатата руска убавица по разводот со Кардашијан

26 мај, 2021
1468044

Кога во февруари беше објавено дека Ким Кардашијан и Канје Вест се разведуваат, малкумина всушност беа изненадени од ваквиот развој на настаните, особено затоа што славниот рапер има неколку психолошки проблеми во последните месеци. Но, се чини дека сето ова сега е зад него и дека Вест реши да продолжи со својот живот во друштво на убавата Ирина

Ако верувате во озборувачкиот профил на Instagram DeuxMoi, кој многу пати досега беше во право, 43-годишниот рапер и моден дизајнер Канје Вест се најде во прегратките на една од најубавите жени во светот – 35-годишна- старата Русинка Ирина Шајк по разводот со Ким Кардашијан.

DeuxMoi на својот профил ги објавува информациите испратени од луѓе од целиот свет, па така беше и овој пат, кога „информаторот“ му рече дека „Кание Вест тајно се гледа со Ирина Шајк, позната и како мајка на ќерката на Бредли Купер“. На ова, една анонимна личност, која се криеше зад името DeuxMoi, напиша: „Кога малку ќе навлезам во тоа, не знам дали„ одењето“е вистинското име за тоа, но веројатно постои некаков интерес“.

Иако многумина не гледаат никаква врска помеѓу раперот и манекенката, нивното познанство трае повеќе од една деценија, кога во 2010 година Ирина беше главна sвезда на неговото музичко видео, во кое отелотворува ангел, да ја носи неговата колекција две години подоцна во текот на Недела на модата во Париз.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi